Sbírka víček pro Lukáška je v plném proudu

Sbírka plastových víček, které Lukáškovi pomůžou, se rozbíhá. Každým dnem se připojují noví "sběrači" víček a snažíme se vytvářet další a další sběrná místa. Pokud nevíte, kam víčka pro Lukáška odevzdat nebo poslat, kontaktujte nás na Facebooku nebo zde přes komentáře na Lukáškových stránkách.

sobotní akce ″ Naplno Fest Olomouc ″ {#emotions_dlg.jokingly} (8.7.23.)

sobotní akce Naplno FEST Olomoucsobotní akce Naplno FEST Olomouc

 

″SUPER RIDE CAR FEST″... luxusní auta a skvělej zážitek s jízdy Úžasný (1.7.23.)

SUPER RIDE CAR FEST 2023

 

Mikulášský den s neteří {#emotions_dlg.evil} (5.12.22.)

Mikuláš 2022Mikuláš 2022Mikuláš 2022

 

Ukončení střední školy a společenský ples na téma "Bradavice" (30.6.22.)

Akce "Štafeta na vozíku Olomouc"

 

Auto plné víček Usmívající se  Velké poděkování panu Břízovi, který pro nás tuto sbírku zorganizoval a víčka i dovezl. Lukyho neteř Eliška se snažila pomáhat Usmívající se

Také děkujeme za všechny ty balíky, které nám chodí nejen plné víček, ale i dobrot a dárků Usmívající se (5.11.21.)

 

Další odvoz víček, krásných 880kg {#emotions_dlg.yes} Děkujeme všem našim sběračům za jejich pomoc Usmívající se (14.10.21.)

 

Super akce Óčko TOUR Olomouc (NARCIS, Like-it, O5 a Radeček) a fajn pokec s moderátorem Mr. Kubelík show Usmívající se(31.7.21.)

 

Luky v obležení krásných slečen Usmívající se(30.5.21.)

 

Sedět za počítačem každý den víc jak 7hodin, je pro Lukyho dost náročné. Bolí oči, hlava a o zádedch ani nemluvím :-( Navíc tato výuka ho vůbec nebaví. Už se těší do školy Usmívající se (20.10.20.)

 

Konečně doma ve své posteli a se svým mazlíčkem Smějící se (2.3.20.)

 

A jsme zase zpátky! Po roce stejná budova, stejné poschodí, stejný personál, jen jiná část těla Usmívající se  (27.2.20.)

 

Lukyho nová škola, spolužáci a první školní akce Herní veletrh FOR Games v Praze Mrkající (23.10.19.)

 

Jedna ta lehčí " životní etapa končí   a   druhá „ ta těžší " začíná Usmívající se

 

Přijímačky Luky úspěšně zvládl, dokonce byl v pořadí jako druhý. Od září nastupuje do Prahy. Jsem zvědavá, jak to zvládnem! {#emotions_dlg.jokingly}{#emotions_dlg.lol} (20.5.2019)

Další hromada pytlů je odvezena! Rovných 800kg Usmívající se Všem moc děkujeme!!!  (20.5.2019)

 

Cesta do Prahy s paní asistentkou na přijímací zkoušky a samotné přijímačky {#emotions_dlg.jokingly}{#emotions_dlg.yes} (22.4.2019)

 

Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku přeje Luky a Renata Usmívající se  (19.4.2019)

 

A je to tu zas... další operace... tentokrát ruka... co bude příště... skončí to už někdy?!!! {#emotions_dlg.sad}  (22.2.2019)

 

 

Super show s čerty z Rakouska na výstavišti Flora Olomouc Usmívající se  (Mikuláš 2018)


Další svoz víček máme za sebou :-)  děkujeme všem dobrým lidem a dětem ze ZŠ a MŠ Lutín, Bohuňovice, Olomouc, Prostějov, Přerov, Ostrava, Bohumín, Praha, skautům z Olomouce... Děkujem!!! Usmívající se

 

Tentokrát jsme dostali speciální zásilku víček. Tato víčka urazila hodně dlouhou cestu, než se k nám dostala, a to až z dalekého Afganistánu. Děkujeme všem vojákům z jednotky  ScanEagle 102.průzkumného praporu Prostějov, že i přes tak náročnou misi si udělali čas a snaží se pomoci rodinám i u nás doma.  

DÍKY CHLAPI !!! Usmívající se

 

Zpátky v Boskovicích! Plačící  Šest týdnů v sádře udělalo své - bolest v koleně (nešlo vůbec ohnout) a úplně oslabené svaly (neudržím se na nohách). Teď mě čekají 3týdny cvičení, učení, ale i zábavy Smějící se      (25.9.2017)

 

Když nemůže Luky do školy, musí škola k Lukymu Smějící se  Radost z návštěvy byla veliká Usmívající se  (6.9.2017)

 

Taková normální rodinka {#emotions_dlg.lol}    (12.8.2017)

 

Doma a v pohodlí!!!! Smějící se Noha sice bolí, ale ta bolest je o hodně menší. Doma je prostě doma!Úžasný   (10.8.2017)

 

Konečně to má Luky za sebou! Aby se mu zase dobře stálo a chodilo, museli povolit nohu Mrkající Luky nachystaný, cesta na sál a zpátky na pokoji po operaci    (7.8.2017)

 

Báječné prázdniny dětem a pohodovou dovolenou dospělým :-)                                   Krásné léto všem!     Luky a Renata :-)

 

Děkujeme za víčka od dětí ze ZŠ a MŠ  Bernartice, Přerov, Prostějov, Lutín, Olomouc. Také děkujeme všem Uličníkům Gym z Prahy a všem dobrým lidem z Bohumína, Ostravy, Bohuňovic....    Další svoz víček máme za sebou :-)   Děkujeme :-)

 

Další odvoz víček :-) - ZŠ prof. Vejdovského, Holice, Přerov, Lutín, Litovel, Uničov, Ostrava, Bohumín, Náklo, Mělník...  Děkujeme :-)

 

Vánoční besídka - Luky jako hlavní osvětlovač svých spolužáků při tanci {#emotions_dlg.lol}

 

Další víčka a spousta dárků od pana Čecha, kterému tímto moc děkujeme Usmívající se

 

SUPER DEN SE SUPER CHLAPAMA Úžasný   Jak takový den vypadá? Ten nám zařídili velice milí manželé Pospíšilovi z posilovny ULIČNÍK GYM!!! Díky nim se Luky setkal se známými hokejisty a boxery, dostal od nich úžasné dárky - podepsané dresy, hokejku, dokonce i podepsaný puk a další dárky od dětí.  Luky získal nové kamarády a nezapomnělo se ani na ta potřebná víčka!!

Chtěli bychom manželům Pospíšilovým společně poděkovat za krásný den plný nečekaných zážitků, na který jen tak nezapomeneme!!  Usmívající se  

 

Hurá!!! :-)   Luky má svoje autíčko konečně doma!  Je zatím ještě bez úpravy - to je další kolo běhání a vyřizování, které nás ještě čeká :-( , ale svou první pohodlnou jízdu do Boskovic v novém, si Luky moc užíval :-)

Děkujeme vám všem za vaši pomoc!!!  Luky a Renata

Víčka stále sbíráme :-)

 

HURÁ PRÁZDNINY JSOU TADY!! 

Krásné léto přeje Luky a Renata                                                                                       
      

Daší velká hromada víček za které moc děkujeme - od dětí ze ZŠ Žeratovice a U Tenisu Přerov, ZŠ a MŠ Olomouc, Uničov, Litovel, Šumperk a taky za velké balíčky, které nám chodí poštou!

Moc děkujeme :-)

Víčka od obyvatelů a kolektivu Technických služeb Uničov, z Karlových Varů, Šumperka, Bohuňovic, Přerova ... díky :-)

 

Děti ze ZŠ Holice nám víčka i roztřídily. Moc děkujeme! :-)

 

Příjemné prožití svátků velikonočních a bohatou pomlázku přeje Luky a Renata :-)

 

Na Vánoce Krásný stromeček,

ať máš pod ním hezký dáreček,

k tomu lásku do srdíčka,

hodně zdraví a štěstíčka!


Krásné a veselé Vánoce přeje Luky s maminkou :-)

 

...víčka a plno sladkostí od paní Špírkové, Tiché, Dolinkové, Pokorné, pana Kohna a dalších... Moc děkujeme !!! :-) 

 

Děkujeme také paní Radce Čmelové a dobrovolným hasičům z Dobromilice za jejich víčka. Díky Luky

 

Tak už ho konečně máme - nový vozíček Usmívající se

Luky se dočkal!!!    Má svůj vysněný elektrický vozík. Auto zatím nemáme, tak ho ještě převážet nemohu, ale za špatného počasí si můžeme vozíček nechat zaparkovaný ve škole.   První jízdy nejprve trénoval na zahradě. Dnes už jezdí na vozíku i do školy. Sice se ještě ve škole občas někde zasekne (zavazí mu skříň, nebo dveře) a musí různě couvat, ale je moc šťastný. Jeho slova „to je pohoda, konečně jsem volný, to je super, zajedu si kam chci, a když mě někdo ...píp..., tak mizím...", nebo i ten šťastný výraz v obličeji říkající „jsem svým pánem" mluví za všechno Mrkající

Jen já dnes musím dávat pozor a křičím „vrať se, nejezdi nikam, stůj, počkáš mě tady..." Úžasný     Ale je to SUPER!!!

Hasiči SDH Olešná a další příznivci sportu se sešli na turnaji v nohejbale a současně podpořili dobrou věc. Výtěžek ze startovného byl předán mamince Lukáška. Přejeme hodně štěstí.

Všem hasičům a příznivcům sportu moc Děkujeme!!!  Usmívající se

 

Lukyho první výlet do Prahy!!!

Na pozvání paní Ševčíkové a jejich přátel, jsme se s Lukym vydali vlakem na výlet do Prahy.     Užili jsme si ho skvěle!!     Proto bych chtěla touto cestou všem poděkovat za super zážitky! Užili jsme si pozoruhodnou a inspirativní prohlídku Prahy, nádherné ubytování a dostali jsme spoustu dárků. Navíc nás jejich finanční pomoc posunula o kus blíž k našemu vysněnému cíli.      

Domů jsme odjížděli velmi šťastni a zůstalo nám plno krásných vzpomínek. DĚKUJEME!!!Smějící seUsmívající se

{#emotions_dlg.yes}

víčka od hasičů z Olešné na Moravě a dětí z MŠ Mladá Boleslav. Luky nebyl doma, tak ho nahradila Bea :-)  Děkujeme!!

 

I letos své narozeniny oslavil Luky v Boskovicích. Čínské ženy žijící v ČR mu přijely popřát a předat finanční dar. Luky odjížděl domů s úžasným zážitkem {#emotions_dlg.jokingly}{#emotions_dlg.lol}  Děkujeme!!

 

BÁJEČNÉ PRÁZDNINY přeje Luky se spolužáky a maminka {#emotions_dlg.jokingly}Úžasný

 

... děkujeme také motorkářům z Bohuňovic za víčka i příjemné sobotní odpoledne Smějící se

 

Další víčka a dárky od paní Marešové, Holanové, Kaškové, rodiny Jindřichové, dětí a žáků ze ZŠ a MŠ Břidličná, Konice u Prostějova, Uničova ...  Všem moc děkujeme!!!

 

Vánoční svátky plné radosti a pohody, v novém roce hodně zdraví, štěstí a spoustu úspěšných dní přeje Lukášek s maminkou 

 

...víčka i dobrůtky od rodiny Stoklasové, Andrejky Hanákové, dětí z MŠ KinderGarten, MŠ Přáslavice, ZŠ Konice, ZŠ Luká, ZŠ Náklo, zemědělské družstvo Fryšták, kolektiv chirurgie Benešov, Siemens s.r.o. Praha a Mohelnice a další  DĚKUJEME Usmívající se

 

Další pytle a balíky s víčky od obyvatelů z Uničova, Litovle, Bohumína, Slatinice Lípy, Plzně, Prahy, mohelnického závodu Siemens, firmy UNIBRICK, od dětí z MŠ Sluníčko Přerov... Děkujeme !! Usmívající se

 

Svoje 11 narozeniny Luky oslavil v Dětské léčebně pohybových poruch v Boskovicích s manžely Aubrechtovými a prožil s nimi příjemné odpoledne. Večer ho čekalo překvapení od nových kamarádů a maminek, kteří pro něj připravili narozeninovou oslavu PřekvapenýSmějící se

 

Děkujeme dětem z MŠ Štěpánov za hromadu víček Smějící se

 

 

 

Všem dětem krásné prázdniny a rodičům pohodovou dovolenou přeje Luky se svou třídou a s maminkou Usmívající se

 

Děkujeme žákům ze ZŠ Vrdy okres Kutná Hora za víčka, která pro nás nasbírali. Velké poděkování patří paní Ditě Štolfové, která sbírku zorganizovala a zařídila odvoz víček až k nám do Olomouce Usmívající se

 

Další víčka od žáků ze ZŠ Šternberk. Děkujeme Lukymu Vyhnánkovi z 2třídy, který tuto sbírku zorganizoval.  Luky díky!!!!  Luky  {#emotions_dlg.lol}

 

Velké poděkování patří naší dlouholeté dobrovolnici Lucce, která nám zařizovala svozy víček z Karviné - obec Píšť, farnost Karviná, MŠ Klíček... Všem, kteří nám přes Lucku víčka posílali, děkujeme. Tento svoz byl poslední, protože Lucka úspěšně dokončila bakalářské studium v Olomouci. Všem děkujeme... Luky s maminkou Smějící se

 

Další pytle s víčky od dětí z Lutína a krásná knížka, kterou Lukymu věnoval Jirka Mára s rodiči. Moc děkujeme! Usmívající se

 

Děti za ZŠ Haňovice pro nás také sbíraly Díky!!! {#emotions_dlg.jokingly}

 

Víčka od klubu SDŽ Prostějov a klubu Diana.  Děkujeme Usmívající se

 

KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY PŘEJE LUKY S MAMINKOU

 

Víčka od děti ze ZŠ Šromotovo v Hranicích. DÍKY!!! :-)

 

Víčka od dětí ze ZŠ Nezamyslice dojely v pořádku :-)  Moc děkujeme!

 

Mladí hasiči z MHJ Lobodice nám v prosinci dovezli 26 pytlů s víčky. DĚKUJEME!!! {#emotions_dlg.jokingly}

Přejeme krásné vánoce plné lásky a pohody, v novém roce hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.  Luky s maminkou

 

 

Děkujeme za víčka a jejich dovoz i dětem ze ZŠ Lutín. I autíčko jsem dostal Mrkající

 

a toto jsou další víčka od dětí ze ZŠ Hálkova. Díky Usmívající se

 

Pošta od dětí ze ZŠ Píšť došla v pořádku. Děkujeme za víčka a dárečky Mrkající 

                                                                                              

Další odvoz máme za sebou Úžasný

 

Děkujeme také všem dětem ze ZŠ Rožňavská za jejich pomoc. Mareček Simper z 1.A. pro nás nasbíral 260ks a Martínek Pavlík také z 1.A. 162ks. Velké díky Luky {#emotions_dlg.jokingly}

 

Děkujeme za víčka, která nám poslli TRIVIS SŠ Prostějov. Luky s maminkou Mrkající

 

PRÁZDNINY UTEKLY A ZASE TA ŠKOLA Usmívající seMrkající

Hodně úspěchů v novém školním roce vám všem přejí Luky a jeho spolužáci Usmívající se

 

BÁJEČNÉ PRÁZDNINY VŠEM DĚTEM A STUDENTŮM A KRÁSNÉ LÉTO PLNÉ SLUNCE A ODPOČINKU VŠEM RODIČŮM PŘEJE LUKY S MAMINKOU Usmívající se

 

Balíček i s dárkem došel v pořádku. Luky si hned zamlsal Smějící se Děkujeme cyklistům od " Žabáka " z Aše Usmívající se

 

Pan Sedláček a jeho syn nám věnovali přesně 7 051 víček Smějící se

 

Děkujeme i Rugby Clubu Olomouc za jejich víčka i dárky {#emotions_dlg.jokingly}

Hráči SK Sigma Olomouc věnovali Lukáškovi víčka a 15 000Kč! Moc děkujeme!!! Usmívající se

 

Naše první plné auto a první odvoz víček do sběrného dvora. Zvládnem to ještě aspoň 50x? {#emotions_dlg.jokingly}Úžasný

 

Luky a airsoftovy tým 4.SkSU Úžasný

 

Děkujeme žákům ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím z Havířova za balík plný víček :)

Děkujeme žákům MŠ s polským jazykem vyučovacím z Havířova za balík plný víček Usmívající se

 

Děkujeme také HC klubu Olomouc za jejich pomoc při sbírání víček Usmívající se

 

I studenti nám pomáhají. Malá delegace při předání {#emotions_dlg.jokingly}  Děkujeme - Thank you  Usmívající se

 

Moc děkujeme dětem z MŠ Hlubočky za víčka, která pro Lukáška nasbíraly! Děkujeme také všem rodičům a zaměstnancům MŠ, kteří sbírku umožnili :)

 

Děkujeme dětem z MŠ Klíček - oční, za hezkou kytičku vytvořenou z víček, které pro nás sbírají :)

 

Také děti a paní učitelky z MŠ Klíček - logopedická sbírají pro Lukyho víčka. I jim patří velké poděkování :)

 

 

[1] ema štětinová e-mail 04.08.2017 19:21
mohu se zeptat na jakou adresu mám poslat baíček plný červených víček
[2] rena 11.08.2017 14:42
Dobrý den, paní Štětinová naše adresa je Lukáš Kameníček , Pod lipami 7, Olomouc 779 00 Moc děkujeme za Vaši nabídnutou pomoc Renata Kameníčková
[3] Petra Staňková e-mail www 10.12.2019 13:31
Dobrý den,
mám dotaz, zda ještě stále sbíráte plastová víčka? Máme jich ve škole několik krabic a rádi Vám je věnujeme. Jen nevíme jak a kam je dopravit.
[4] Miluše Dobešová e-mail 08.01.2020 15:02
Dobrý den,
máte stále zájem o víčka? Jsme mateřská škola z Prahy. Prosím o zprávu.

S pozdravem Dobešová
[5] rena 15.01.2020 09:55
Dobrý den,
paní Dobešová moc se omlouvám, ale změnili mi stránku a já teď nevím, jestli jsem Vám už odepisovala. Víčka stále sbíráme, ale bohužel my jsme z Olomouce a v Praze už žádné sběrné místo nemáme a ani nám tím směrem nikdo nejezdí :-( Přesto Vám moc děkujeme za Vaši nabídnutou pomoc. Hezký den Renáta Kameníčková
[6] Míša e-mail 04.08.2020 08:22
Dobrý den,
nasbírala jsem se svými přáteli dost víček, ale nejsem z okolí Olomouce, mohla bych je poslat poštou?
Hezký den, Míša
[7] Maruška e-mail 30.11.2021 14:11
Dobrý den, sbíráte stále víčka? Mohu Vám nějaké poslat? M.
[8] Jarda e-mail 26.04.2023 07:32
Dobrý den. Omlouvám se za dotaz - připomínku. Jakou "hodnotu" má pytel víček ? Nikde jsem nezjistil, co se s víčky děje dál. Někdo je od vás vykupuje ? Kolik korun za pytel víček dostanete ? Nevím o tom, že by existovala nějaká "výkupna" víček. Nebylo by lepší vám poslat třeba 100 Kč ? Jakou hodnotu v Kč má například ten pytel víček ? Jaký smysl vůbec má to sbírání víček ? Omlouvám se ještě jednu za můj dotaz, nemyslím to špatně.
Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvanáct:

Sbírka víček pro Lukáška je v plném proudu

Sbírka plastových víček, které Lukáškovi pomůžou, se rozbíhá. Každým dnem se připojují noví "sběrači" víček a snažíme se vytvářet další a další sběrná místa. Pokud nevíte, kam víčka pro Lukáška odevzdat nebo poslat, kontaktujte nás na Facebooku nebo zde přes komentáře na Lukáškových stránkách.

sobotní akce ″ Naplno Fest Olomouc ″ {#emotions_dlg.jokingly} (8.7.23.)

sobotní akce Naplno FEST Olomoucsobotní akce Naplno FEST Olomouc

 

″SUPER RIDE CAR FEST″... luxusní auta a skvělej zážitek s jízdy Úžasný (1.7.23.)

SUPER RIDE CAR FEST 2023

 

Mikulášský den s neteří {#emotions_dlg.evil} (5.12.22.)

Mikuláš 2022Mikuláš 2022Mikuláš 2022

 

Ukončení střední školy a společenský ples na téma "Bradavice" (30.6.22.)

Akce "Štafeta na vozíku Olomouc"

 

Auto plné víček Usmívající se  Velké poděkování panu Břízovi, který pro nás tuto sbírku zorganizoval a víčka i dovezl. Lukyho neteř Eliška se snažila pomáhat Usmívající se

Také děkujeme za všechny ty balíky, které nám chodí nejen plné víček, ale i dobrot a dárků Usmívající se (5.11.21.)

 

Další odvoz víček, krásných 880kg {#emotions_dlg.yes} Děkujeme všem našim sběračům za jejich pomoc Usmívající se (14.10.21.)

 

Super akce Óčko TOUR Olomouc (NARCIS, Like-it, O5 a Radeček) a fajn pokec s moderátorem Mr. Kubelík show Usmívající se(31.7.21.)

 

Luky v obležení krásných slečen Usmívající se(30.5.21.)

 

Sedět za počítačem každý den víc jak 7hodin, je pro Lukyho dost náročné. Bolí oči, hlava a o zádedch ani nemluvím :-( Navíc tato výuka ho vůbec nebaví. Už se těší do školy Usmívající se (20.10.20.)

 

Konečně doma ve své posteli a se svým mazlíčkem Smějící se (2.3.20.)

 

A jsme zase zpátky! Po roce stejná budova, stejné poschodí, stejný personál, jen jiná část těla Usmívající se  (27.2.20.)

 

Lukyho nová škola, spolužáci a první školní akce Herní veletrh FOR Games v Praze Mrkající (23.10.19.)

 

Jedna ta lehčí " životní etapa končí   a   druhá „ ta těžší " začíná Usmívající se

 

Přijímačky Luky úspěšně zvládl, dokonce byl v pořadí jako druhý. Od září nastupuje do Prahy. Jsem zvědavá, jak to zvládnem! {#emotions_dlg.jokingly}{#emotions_dlg.lol} (20.5.2019)

Další hromada pytlů je odvezena! Rovných 800kg Usmívající se Všem moc děkujeme!!!  (20.5.2019)

 

Cesta do Prahy s paní asistentkou na přijímací zkoušky a samotné přijímačky {#emotions_dlg.jokingly}{#emotions_dlg.yes} (22.4.2019)

 

Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku přeje Luky a Renata Usmívající se  (19.4.2019)

 

A je to tu zas... další operace... tentokrát ruka... co bude příště... skončí to už někdy?!!! {#emotions_dlg.sad}  (22.2.2019)

 

 

Super show s čerty z Rakouska na výstavišti Flora Olomouc Usmívající se  (Mikuláš 2018)


Další svoz víček máme za sebou :-)  děkujeme všem dobrým lidem a dětem ze ZŠ a MŠ Lutín, Bohuňovice, Olomouc, Prostějov, Přerov, Ostrava, Bohumín, Praha, skautům z Olomouce... Děkujem!!! Usmívající se

 

Tentokrát jsme dostali speciální zásilku víček. Tato víčka urazila hodně dlouhou cestu, než se k nám dostala, a to až z dalekého Afganistánu. Děkujeme všem vojákům z jednotky  ScanEagle 102.průzkumného praporu Prostějov, že i přes tak náročnou misi si udělali čas a snaží se pomoci rodinám i u nás doma.  

DÍKY CHLAPI !!! Usmívající se

 

Zpátky v Boskovicích! Plačící  Šest týdnů v sádře udělalo své - bolest v koleně (nešlo vůbec ohnout) a úplně oslabené svaly (neudržím se na nohách). Teď mě čekají 3týdny cvičení, učení, ale i zábavy Smějící se      (25.9.2017)

 

Když nemůže Luky do školy, musí škola k Lukymu Smějící se  Radost z návštěvy byla veliká Usmívající se  (6.9.2017)

 

Taková normální rodinka {#emotions_dlg.lol}    (12.8.2017)

 

Doma a v pohodlí!!!! Smějící se Noha sice bolí, ale ta bolest je o hodně menší. Doma je prostě doma!Úžasný   (10.8.2017)

 

Konečně to má Luky za sebou! Aby se mu zase dobře stálo a chodilo, museli povolit nohu Mrkající Luky nachystaný, cesta na sál a zpátky na pokoji po operaci    (7.8.2017)

 

Báječné prázdniny dětem a pohodovou dovolenou dospělým :-)                                   Krásné léto všem!     Luky a Renata :-)

 

Děkujeme za víčka od dětí ze ZŠ a MŠ  Bernartice, Přerov, Prostějov, Lutín, Olomouc. Také děkujeme všem Uličníkům Gym z Prahy a všem dobrým lidem z Bohumína, Ostravy, Bohuňovic....    Další svoz víček máme za sebou :-)   Děkujeme :-)

 

Další odvoz víček :-) - ZŠ prof. Vejdovského, Holice, Přerov, Lutín, Litovel, Uničov, Ostrava, Bohumín, Náklo, Mělník...  Děkujeme :-)

 

Vánoční besídka - Luky jako hlavní osvětlovač svých spolužáků při tanci {#emotions_dlg.lol}

 

Další víčka a spousta dárků od pana Čecha, kterému tímto moc děkujeme Usmívající se

 

SUPER DEN SE SUPER CHLAPAMA Úžasný   Jak takový den vypadá? Ten nám zařídili velice milí manželé Pospíšilovi z posilovny ULIČNÍK GYM!!! Díky nim se Luky setkal se známými hokejisty a boxery, dostal od nich úžasné dárky - podepsané dresy, hokejku, dokonce i podepsaný puk a další dárky od dětí.  Luky získal nové kamarády a nezapomnělo se ani na ta potřebná víčka!!

Chtěli bychom manželům Pospíšilovým společně poděkovat za krásný den plný nečekaných zážitků, na který jen tak nezapomeneme!!  Usmívající se  

 

Hurá!!! :-)   Luky má svoje autíčko konečně doma!  Je zatím ještě bez úpravy - to je další kolo běhání a vyřizování, které nás ještě čeká :-( , ale svou první pohodlnou jízdu do Boskovic v novém, si Luky moc užíval :-)

Děkujeme vám všem za vaši pomoc!!!  Luky a Renata

Víčka stále sbíráme :-)

 

HURÁ PRÁZDNINY JSOU TADY!! 

Krásné léto přeje Luky a Renata                                                                                       
      

Daší velká hromada víček za které moc děkujeme - od dětí ze ZŠ Žeratovice a U Tenisu Přerov, ZŠ a MŠ Olomouc, Uničov, Litovel, Šumperk a taky za velké balíčky, které nám chodí poštou!

Moc děkujeme :-)

Víčka od obyvatelů a kolektivu Technických služeb Uničov, z Karlových Varů, Šumperka, Bohuňovic, Přerova ... díky :-)

 

Děti ze ZŠ Holice nám víčka i roztřídily. Moc děkujeme! :-)

 

Příjemné prožití svátků velikonočních a bohatou pomlázku přeje Luky a Renata :-)

 

Na Vánoce Krásný stromeček,

ať máš pod ním hezký dáreček,

k tomu lásku do srdíčka,

hodně zdraví a štěstíčka!


Krásné a veselé Vánoce přeje Luky s maminkou :-)

 

...víčka a plno sladkostí od paní Špírkové, Tiché, Dolinkové, Pokorné, pana Kohna a dalších... Moc děkujeme !!! :-) 

 

Děkujeme také paní Radce Čmelové a dobrovolným hasičům z Dobromilice za jejich víčka. Díky Luky

 

Tak už ho konečně máme - nový vozíček Usmívající se

Luky se dočkal!!!    Má svůj vysněný elektrický vozík. Auto zatím nemáme, tak ho ještě převážet nemohu, ale za špatného počasí si můžeme vozíček nechat zaparkovaný ve škole.   První jízdy nejprve trénoval na zahradě. Dnes už jezdí na vozíku i do školy. Sice se ještě ve škole občas někde zasekne (zavazí mu skříň, nebo dveře) a musí různě couvat, ale je moc šťastný. Jeho slova „to je pohoda, konečně jsem volný, to je super, zajedu si kam chci, a když mě někdo ...píp..., tak mizím...", nebo i ten šťastný výraz v obličeji říkající „jsem svým pánem" mluví za všechno Mrkající

Jen já dnes musím dávat pozor a křičím „vrať se, nejezdi nikam, stůj, počkáš mě tady..." Úžasný     Ale je to SUPER!!!

Hasiči SDH Olešná a další příznivci sportu se sešli na turnaji v nohejbale a současně podpořili dobrou věc. Výtěžek ze startovného byl předán mamince Lukáška. Přejeme hodně štěstí.

Všem hasičům a příznivcům sportu moc Děkujeme!!!  Usmívající se

 

Lukyho první výlet do Prahy!!!

Na pozvání paní Ševčíkové a jejich přátel, jsme se s Lukym vydali vlakem na výlet do Prahy.     Užili jsme si ho skvěle!!     Proto bych chtěla touto cestou všem poděkovat za super zážitky! Užili jsme si pozoruhodnou a inspirativní prohlídku Prahy, nádherné ubytování a dostali jsme spoustu dárků. Navíc nás jejich finanční pomoc posunula o kus blíž k našemu vysněnému cíli.      

Domů jsme odjížděli velmi šťastni a zůstalo nám plno krásných vzpomínek. DĚKUJEME!!!Smějící seUsmívající se

{#emotions_dlg.yes}

víčka od hasičů z Olešné na Moravě a dětí z MŠ Mladá Boleslav. Luky nebyl doma, tak ho nahradila Bea :-)  Děkujeme!!

 

I letos své narozeniny oslavil Luky v Boskovicích. Čínské ženy žijící v ČR mu přijely popřát a předat finanční dar. Luky odjížděl domů s úžasným zážitkem {#emotions_dlg.jokingly}{#emotions_dlg.lol}  Děkujeme!!

 

BÁJEČNÉ PRÁZDNINY přeje Luky se spolužáky a maminka {#emotions_dlg.jokingly}Úžasný

 

... děkujeme také motorkářům z Bohuňovic za víčka i příjemné sobotní odpoledne Smějící se

 

Další víčka a dárky od paní Marešové, Holanové, Kaškové, rodiny Jindřichové, dětí a žáků ze ZŠ a MŠ Břidličná, Konice u Prostějova, Uničova ...  Všem moc děkujeme!!!

 

Vánoční svátky plné radosti a pohody, v novém roce hodně zdraví, štěstí a spoustu úspěšných dní přeje Lukášek s maminkou 

 

...víčka i dobrůtky od rodiny Stoklasové, Andrejky Hanákové, dětí z MŠ KinderGarten, MŠ Přáslavice, ZŠ Konice, ZŠ Luká, ZŠ Náklo, zemědělské družstvo Fryšták, kolektiv chirurgie Benešov, Siemens s.r.o. Praha a Mohelnice a další  DĚKUJEME Usmívající se

 

Další pytle a balíky s víčky od obyvatelů z Uničova, Litovle, Bohumína, Slatinice Lípy, Plzně, Prahy, mohelnického závodu Siemens, firmy UNIBRICK, od dětí z MŠ Sluníčko Přerov... Děkujeme !! Usmívající se

 

Svoje 11 narozeniny Luky oslavil v Dětské léčebně pohybových poruch v Boskovicích s manžely Aubrechtovými a prožil s nimi příjemné odpoledne. Večer ho čekalo překvapení od nových kamarádů a maminek, kteří pro něj připravili narozeninovou oslavu PřekvapenýSmějící se

 

Děkujeme dětem z MŠ Štěpánov za hromadu víček Smějící se

 

 

 

Všem dětem krásné prázdniny a rodičům pohodovou dovolenou přeje Luky se svou třídou a s maminkou Usmívající se

 

Děkujeme žákům ze ZŠ Vrdy okres Kutná Hora za víčka, která pro nás nasbírali. Velké poděkování patří paní Ditě Štolfové, která sbírku zorganizovala a zařídila odvoz víček až k nám do Olomouce Usmívající se

 

Další víčka od žáků ze ZŠ Šternberk. Děkujeme Lukymu Vyhnánkovi z 2třídy, který tuto sbírku zorganizoval.  Luky díky!!!!  Luky  {#emotions_dlg.lol}

 

Velké poděkování patří naší dlouholeté dobrovolnici Lucce, která nám zařizovala svozy víček z Karviné - obec Píšť, farnost Karviná, MŠ Klíček... Všem, kteří nám přes Lucku víčka posílali, děkujeme. Tento svoz byl poslední, protože Lucka úspěšně dokončila bakalářské studium v Olomouci. Všem děkujeme... Luky s maminkou Smějící se

 

Další pytle s víčky od dětí z Lutína a krásná knížka, kterou Lukymu věnoval Jirka Mára s rodiči. Moc děkujeme! Usmívající se

 

Děti za ZŠ Haňovice pro nás také sbíraly Díky!!! {#emotions_dlg.jokingly}

 

Víčka od klubu SDŽ Prostějov a klubu Diana.  Děkujeme Usmívající se

 

KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY PŘEJE LUKY S MAMINKOU

 

Víčka od děti ze ZŠ Šromotovo v Hranicích. DÍKY!!! :-)

 

Víčka od dětí ze ZŠ Nezamyslice dojely v pořádku :-)  Moc děkujeme!

 

Mladí hasiči z MHJ Lobodice nám v prosinci dovezli 26 pytlů s víčky. DĚKUJEME!!! {#emotions_dlg.jokingly}

Přejeme krásné vánoce plné lásky a pohody, v novém roce hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.  Luky s maminkou

 

 

Děkujeme za víčka a jejich dovoz i dětem ze ZŠ Lutín. I autíčko jsem dostal Mrkající

 

a toto jsou další víčka od dětí ze ZŠ Hálkova. Díky Usmívající se

 

Pošta od dětí ze ZŠ Píšť došla v pořádku. Děkujeme za víčka a dárečky Mrkající 

                                                                                              

Další odvoz máme za sebou Úžasný

 

Děkujeme také všem dětem ze ZŠ Rožňavská za jejich pomoc. Mareček Simper z 1.A. pro nás nasbíral 260ks a Martínek Pavlík také z 1.A. 162ks. Velké díky Luky {#emotions_dlg.jokingly}

 

Děkujeme za víčka, která nám poslli TRIVIS SŠ Prostějov. Luky s maminkou Mrkající

 

PRÁZDNINY UTEKLY A ZASE TA ŠKOLA Usmívající seMrkající

Hodně úspěchů v novém školním roce vám všem přejí Luky a jeho spolužáci Usmívající se

 

BÁJEČNÉ PRÁZDNINY VŠEM DĚTEM A STUDENTŮM A KRÁSNÉ LÉTO PLNÉ SLUNCE A ODPOČINKU VŠEM RODIČŮM PŘEJE LUKY S MAMINKOU Usmívající se

 

Balíček i s dárkem došel v pořádku. Luky si hned zamlsal Smějící se Děkujeme cyklistům od " Žabáka " z Aše Usmívající se

 

Pan Sedláček a jeho syn nám věnovali přesně 7 051 víček Smějící se

 

Děkujeme i Rugby Clubu Olomouc za jejich víčka i dárky {#emotions_dlg.jokingly}

Hráči SK Sigma Olomouc věnovali Lukáškovi víčka a 15 000Kč! Moc děkujeme!!! Usmívající se

 

Naše první plné auto a první odvoz víček do sběrného dvora. Zvládnem to ještě aspoň 50x? {#emotions_dlg.jokingly}Úžasný

 

Luky a airsoftovy tým 4.SkSU Úžasný

 

Děkujeme žákům ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím z Havířova za balík plný víček :)

Děkujeme žákům MŠ s polským jazykem vyučovacím z Havířova za balík plný víček Usmívající se

 

Děkujeme také HC klubu Olomouc za jejich pomoc při sbírání víček Usmívající se

 

I studenti nám pomáhají. Malá delegace při předání {#emotions_dlg.jokingly}  Děkujeme - Thank you  Usmívající se

 

Moc děkujeme dětem z MŠ Hlubočky za víčka, která pro Lukáška nasbíraly! Děkujeme také všem rodičům a zaměstnancům MŠ, kteří sbírku umožnili :)

 

Děkujeme dětem z MŠ Klíček - oční, za hezkou kytičku vytvořenou z víček, které pro nás sbírají :)

 

Také děti a paní učitelky z MŠ Klíček - logopedická sbírají pro Lukyho víčka. I jim patří velké poděkování :)

 

 

[1] ema štětinová e-mail 04.08.2017 19:21
mohu se zeptat na jakou adresu mám poslat baíček plný červených víček
[2] rena 11.08.2017 14:42
Dobrý den, paní Štětinová naše adresa je Lukáš Kameníček , Pod lipami 7, Olomouc 779 00 Moc děkujeme za Vaši nabídnutou pomoc Renata Kameníčková
[3] Petra Staňková e-mail www 10.12.2019 13:31
Dobrý den,
mám dotaz, zda ještě stále sbíráte plastová víčka? Máme jich ve škole několik krabic a rádi Vám je věnujeme. Jen nevíme jak a kam je dopravit.
[4] Miluše Dobešová e-mail 08.01.2020 15:02
Dobrý den,
máte stále zájem o víčka? Jsme mateřská škola z Prahy. Prosím o zprávu.

S pozdravem Dobešová
[5] rena 15.01.2020 09:55
Dobrý den,
paní Dobešová moc se omlouvám, ale změnili mi stránku a já teď nevím, jestli jsem Vám už odepisovala. Víčka stále sbíráme, ale bohužel my jsme z Olomouce a v Praze už žádné sběrné místo nemáme a ani nám tím směrem nikdo nejezdí :-( Přesto Vám moc děkujeme za Vaši nabídnutou pomoc. Hezký den Renáta Kameníčková
[6] Míša e-mail 04.08.2020 08:22
Dobrý den,
nasbírala jsem se svými přáteli dost víček, ale nejsem z okolí Olomouce, mohla bych je poslat poštou?
Hezký den, Míša
[7] Maruška e-mail 30.11.2021 14:11
Dobrý den, sbíráte stále víčka? Mohu Vám nějaké poslat? M.
[8] Jarda e-mail 26.04.2023 07:32
Dobrý den. Omlouvám se za dotaz - připomínku. Jakou "hodnotu" má pytel víček ? Nikde jsem nezjistil, co se s víčky děje dál. Někdo je od vás vykupuje ? Kolik korun za pytel víček dostanete ? Nevím o tom, že by existovala nějaká "výkupna" víček. Nebylo by lepší vám poslat třeba 100 Kč ? Jakou hodnotu v Kč má například ten pytel víček ? Jaký smysl vůbec má to sbírání víček ? Omlouvám se ještě jednu za můj dotaz, nemyslím to špatně.
Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvanáct:O Lukášovi

Lukášek se narodil ve 28. týdnu jako dvojče. Při předčasném porodu byl resuscitován a jeho diagnóza zní kvadruspastická dětská mozková obrna. Jeho bráška svůj boj o život prohrál, když měl půl roku. Luky bojuje dál a snaží se žít svůj život nejlépe, jak to jde.

Bez pomoci druhé osoby se ale neobejde. Ve svém věku se jen plazí, sám sedí pouze s pevnou oporou zad a má problémy s jemnou i hrubou motorikou. Podstoupil operaci dolních končetin, což mu umožnilo postavit se na nohy, ale v chůzi mu musí někdo pomáhat, jelikož nemá stabilitu těla.

Jeho psychické funkce a intelekt jsou v normě. V září nastoupil do nové školy, kde je šťastný. Má skvělé spolužáky a kamarády z vedlejších tříd a právě mezi nimi si začíná stále více uvědomovat své postižení. Jeho sen "být zdráv" mu nikdo z nás nedokáže splnit.

Společně mu ovšem můžeme pomoci k lepšímu životu. Stačí málo, jen to, aby každý z nás nevyhodil víčko z Pet láhve do koše, ale dal ho stranou a sbíral víčko k víčku. Jaký je Lukáškův sen a na co bude použit výtěžek z víček, se dozvíte v sekci SBÍRKA.

Komentáře

Jména Luky a Rena jsou rezervovány pro Lukáše a jeho maminku...

Použití těchto jmen neoprávněně (od falešné osoby) má za následek, že je jméno jen několik "xxx".

Jméno:
Email (Nepovinné.):
Zpráva:
-->

Copyright © 2013
Autor: Vojtěch Mikyska, redakční systém MNews
Webhosting a doménu zdarma poskytla společnost WEDOS Internet, a.s. Děkujeme!